Připojení k internetu

Naše společnost poskytuje vysokorychlostní připojení k internetu prostřednictvím námi vybudované WiFi sítě. Zpracovali jsme pro Vás hned několik tarifů, ze kterých si určitě vybere každý zájemce o internet pro běžné domácí užívání – surfování po internetu, emaily, internetové bankovnictví, hraní her či sdílení fotografií a videí z Vašich zážitků.

Z technických důvodů nemusí být všechny námi nabízené tarify na všech lokalitách dostupné.
Dostupnost si můžete ověřit zde nebo na naší telefonní lince 322 312 832.

Přechod od stávajícího poskytovatele s Vaším souhlasem zařídíme kompletně my.

Ke všem našim tarifům je vedení hlasových služeb, 2 emailové adresy s antivirovou a antispamovou ochranou (200MB), webhosting do velikosti 100MB s doménou 3. řádu zdarma.

Instalace

Na novém připojení k internetu, případně servisu se zákazník domlouvá přímo s naším technikem. Při přijetí objednávky do našeho systému, si zákazníka přebírá technik a následně telefonicky kontaktuje zákazníka, kdy dochází k domluvení termínu instalace.
Před instalací je možné domluvit podepsání smlouvy na 36 měsíců a získat tak řadu výhod. Podrobnosti najdete v našem ceníku. Po dokončení montáže, nastavení zařízení a otestování funkčnosti připojení k internetu dochází ještě k podepsání pracovního listu technika, případně vyučtování práce a materiálu nad rámec běžné instalace (podrobnosti v ceníku).

Informace

DNS servery:
 10.0.0.254 – pro střední Čechy
10.100.254.254 – pro Prahu
smtp server*: smtp2.zelena.cz

*pro odesílání pošty například programem Thunderbird je nutné si nastavit náš smtp jako odesílací server